Canal +

Canal +
49,90 zł miesięcznie

  • Liczba kanałów 11
  • W tym 11 HD
  • Aktywacja 0
Lista kanałów

CANAL+ to największe hity filmowe i serialowe prezentowane w telewizji po raz pierwszy, nieprzerywane reklamami. Nagradzane  kino prosto z Hollywood, najnowsze polskie hity prosto z kinowych ekranów.

 

 

 

CANAL+ 1 to specjalny telewizyjny kanał dla spóźnialskich, którzy nie zdążą na premierowe nadanie programu na CANAL+. Z myślą o nich każda z emisji na CANAL+ w CANAL+1 rozpocznie się godzinę później.

 

 

 

CANAL+ FILM - Oglądaj premiery największych i najgłośniejszych hitów kinowych bez przerw reklamowych, a to wszystko w super jakości FHD.

 

 

 

CANAL+ SERIALE to kanał premium będący zupełnie nową odsłoną propozycji CANAL+. Jego oferta programowa skoncentrowana jest głównie na serialach, które możesz tutaj oglądać każdego wieczoru. Najnowsze seriale, bijące rekordy popularności na całym świecie, to specjalność tego kanału. 

 

 

CANAL+ FAMILY to kanał premium obejmujący specjalne pasma dla całej rodziny. CANAL+ FAMILY to bogata oferta seriali i filmów familijnych, animowanych filmów dla dzieci oraz przyrodniczych filmów dokumentalnych. 

 

 

CANAL+ SPORT i CANAL+ SPORT 2 - wielkie futbolowe spektakle: mecze UEFA Champions League , Premier League, LOTTO Ekstraklasy, UEFA Europa League, oraz hiszpański Puchar Króla . Koszykówka NBA i FIBA Basketball Champions League , Liga Mistrzów Piłki Ręcznej Velux EHF oraz PGNiG Superliga, Drużynowy Puchar Świata na żużlu, Puchar 6 Narodów Rugby, prestiżowe regaty America’s Cup, wielkoszlemowe turnieje golfowe US Open i PGA Championship, Cavaliada.

 

 

CANAL+ DISCOVERY to dokumentalny kanał premium bez reklam. Prezentuje premierowe filmy i serie dokumentalne, w tym polskie programy wyprodukowane specjalnie dla CANAL+ DISCOVERY.

Formularz zamówienia